x

15% zniżki na wszystkie diety z kodem rabatowym start15

Dieta pudełkowa i catering wegetariański Warszawa

Dieta wegetariańska

Wegetarianizm, czyli zdrowie z natury

Dobrze skomponowana dieta wegetariańska to zapewnienie swojemu organizmowi właściwej ilości błonnika, witamin, potasu oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych, pochodzących z produktów roślinnych, urozmaiconych nabiałem i jajami.


Z nami łatwo i wygodnie

Doskonale wiemy, że czasami trudno samodzielnie odpowiednio dobrać składniki diety. Nie każdy ma dostęp oraz czas na codzienne zakupy świeżych eko produktów od sprawdzonych producentów. Dzięki naszej ofercie możesz swoją dietę wegetariańską wprowadzić na najwyższy poziom. O właściwy dobór składników Twojej diety stale dba nasz dietetyk, który z najwyższej jakości bio produktów roślinnych przygotowuje zbilansowane tygodniowe menu.

Zadbaj o środowisko

Stosując dietę wegetariańską nie tylko dbasz o zdrowie, ale również pomagasz środowisku.

Dieta mięsna to między innymi ogromne zużycie wody – np. przygotowanie 1 kg wołowiny pochłania finalnie 15 000 litrów wody. Żyjmy zdrowo i odpowiedzialnie!

5 zbilansowanych posiłków dziennie

Z kodem start15 dieta wegetariańska zaczyna się już od 79 zł za dzień!

PRZYKŁADOWE MENU

Śniadanie
Tofucznica z szakszuką
II Śniadanie
Sok jabłkowy z burakiem i selerem
Obiad
Potrawka z batatów, bakłażana i cieciorki
Podwieczorek
Hummus z warzywami
Kolacja
Wegańskie Aglio olio con pepperoncino

ZAMÓW
Czy to ze względów zdrowotnych, czy ideologicznych, klienci naszego cateringu w Warszawie pytają coraz częściej o dietę wegetariańską. Dieta wegetariańska staje się po prostu modna! I bardzo nas to cieszy. Dieta wege, czyli bez mięsa, jest smaczna, lekka, zbilansowana, pomoże Ci wyeliminować z diety mięso, a także poprawić jakość Twojego zdrowia i schudnąć lub utrzymać optymalną wagę. Nie masz pewności, że wegetarianizm jest dla Ciebie? Możesz zamówić w Warszawie dietę wegetariańską pudełkową na próbę i przekonać się, jak doskonale smakują dania bez mięsa.
Wegetarianizm, czyli zdrowie z natury
Dobrze skomponowana dieta wegetariańska to zapewnienie swojemu organizmowi właściwej ilości błonnika, witamin, potasu oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych, pochodzących z produktów roślinnych, urozmaiconych nabiałem i jajami. Korzyści ze spożywania diety bezmięsnej jest bardzo dużo. U wielu wegetarian obniża się ciśnienie tętnicze, które, jeśli jest za wysokie, bywa śmiertelnym zagrożeniem. Obniża się także stężenie złego cholesterolu i ryzyko wystąpienia cukrzycy typu 2 czy chorób nowotworowych. Osoby korzystające z diety wegetariańskiej rzadziej skarżą się na zaparcia, otyłość i nadwagę, ponieważ jedzą znacznie mniej tłuszczów odzwierzęcych.
Dieta pudełkowa wegetariańska — zalety
Podstawią diety pudełkowej dla wegetarian, którą przygotowujemy i rozwozimy w Warszawie, są wyroby naturalne, a nie wysoko przetworzone. W daniach jest bardzo mało cukrów prostych, soli i tłuszczów trans, za to bardzo dużo warzyw, w tym strączkowych i owoców. Przez to dieta dostarcza olbrzymią dawkę witamin o właściwościach antyoksydacyjnych (karotenoidy i witamina C) czy kwasu foliowego. U odbiorców diety wege w pudełkach wzrasta też spożycie tłuszczów nienasyconych i błonnika pokarmowego, co korzystnie wpływa na zdrowie. W jedzeniu nie ma pozostałości po lekach weterynaryjnych i antybiotykach, które często pozostają w mięsie, z którego przygotowuje się klasyczne dania. Poza tym wegetarianizm to też sposób na życie, szczególnie często wybierany przez osoby aktywne fizycznie i świadome ekologicznie.
Zadbaj o środowisko
Stosując dietę wegetariańską, którą przygotowujemy w Warszawie, nie tylko dbasz o zdrowie, ale również pomagasz środowisku. Dieta mięsna to między innymi ogromne zużycie wody – np. przygotowanie 1 kg wołowiny pochłania finalnie 15 000 litrów wody. Żyjmy zdrowo i odpowiedzialnie!
Z nami łatwo i wygodnie
Doskonale wiemy, że czasami trudno samodzielnie odpowiednio dobrać składniki diety. Nie każdy ma dostęp do dobrych eko sklepów oraz czas na codzienne zakupy świeżych produktów od sprawdzonych producentów. Dzięki naszej ofercie możesz swoją dietę wegetariańską wprowadzić na najwyższy poziom. O właściwy dobór składników Twojej diety stale dba nasz dietetyk, który z najwyższej jakości bio produktów roślinnych przygotowuje zbilansowane tygodniowe menu. Codziennie otrzymasz pudełka na śniadanie, obiad, kolację, drugie śniadanie i podwieczorek o wybranym przez Ciebie ładunku energetycznym. Mamy w ofercie dietę wegetariańską 2500 kcal dla osób aktywnych, jak i dietę wege 1250 kcal dla osób, które marzą o zgrabnej sylwetce. Nasz catering wegetariański w Warszawie oferuje bezpłatne dostawy wybranych diet do domów i biur.