x

15% zniżki na wszystkie diety z kodem rabatowym start15

Dieta pudełkowa i catering wegański Warszawa

Dieta wegańska

Bez mięsa, ale pełnowartościowe odżywianie

Wiele osób decyduje się na weganizm z powodu korzyści zdrowotnych. Jednak nie wystarczy po prostu przestać jeść mięso i nabiał, by odżywiać się właściwie. Z nami masz pewność, że Twój jadłospis będzie skomponowany przez profesjonalnego dietetyka, w sposób który zapewni Ci zdrową i pełnowartościową dietę. Dieta wegańska oparta jest wyłączenie na produktach roślinnych. Oznacza to, że jest pozbawiona wszelkiej żywności odzwierzęcej, w tym produktów mlecznych, jaj, mięsa, ryb i owoców morza.


Z nami Ci się uda

Rygorystyczne zasady diety wegańskiej sprawiają, że samodzielnie jej stosowanie może być trudne i czasochłonne. Współpracując z nami, masz gwarancję, że składniki oraz kompozycja posiłków zapewnią Ci pełnię składników odżywczych, oraz moc energii do działania.

Dobre dla zdrowia i środowiska

Zwolennikami diety wegańskiej są nie tylko ekolodzy czy osoby, które nie chcą krzywdzić zwierząt. To doskonały wybór dla wszystkich, którzy pragną prowadzić zdrowy, ekologiczny styl życia oraz chcą schudnąć czy poprawić stan swojego zdrowia.

Dieta wegańska wspiera zapobieganie powstania wielu chorób, zwłaszcza tzw. cywilizacyjnych i przyczynia się do spadku wagi.

5 zbilansowanych posiłków dziennie

Z kodem start15 dieta wegańska zaczyna się już od 79 zł za dzień!

PRZYKŁADOWE MENU

Śniadanie
Wegańskie caprese
II Śniadanie
Mus jabłkowy z jogutrem kokosowym
Obiad
Ziemniaczana tortilla z avocado i hummusem
Podwieczorek
Hummus z warzywami
Kolacja
Tofucznica z szakszuką

ZAMÓW
Dieta wegańska to element weganizmu, całego stylu życia, nie tylko sposobu odżywiania. Weganizm wyklucza korzystanie z produktów odzwierzęcych nie tylko podczas przygotowywania posiłków, ale także produkcji odzieży, obuwia czy kosmetyków. Na dietę wegańską przechodzą osoby, które chcą oszczędzić cierpienia zwierząt, żyją w zgodzie ze środowiskiem naturalnym i chcą jak najdłużej zachować zdrowie i energię. Wegańska dieta pudełkowa dostępna w Warszawie jest również drogą do szczupłej sylwetki.
Dieta wegańska — na czym polega?
Weganizm wyklucza z jadłospisu wszystkie produkty pochodzenia zwierzęcego. W diecie pudełkowej wegańskiej z Warszawy nie znajdziesz mięsa, jajek, mleka, śmietany, ale także miodu czy żelatyny. Niczego, co produkowane jest przez zwierzęta. Nie martw się jednak o swoje zdrowie. Dieta wegańska jest zbilansowana i pełna wartości odżywczych.
Bez mięsa, ale pełnowartościowe odżywianie
Wiele osób decyduje się na weganizm z powodu korzyści zdrowotnych. Jednak nie wystarczy po prostu przestać jeść mięso i nabiał, by odżywiać się właściwie. Z nami masz pewność, że Twój jadłospis będzie skomponowany przez profesjonalnego dietetyka. Dzięki temu każdego dnia zapewnisz sobie zdrową i pełnowartościową dietę. Pudełkowa dieta wegańska oparta jest wyłączenie na produktach roślinnych. Oznacza to, że jest pozbawiona wszelkiej żywności odzwierzęcej, w tym produktów mlecznych, jaj, mięsa, ryb i owoców morza.

Co można jeść na diecie wegańskiej? Wbrew pozorom dania są bogate, smaczne, sycące. Wykorzystujemy do ich przygotowania owoce i warzywa, w szczególności rośliny strączkowe, takie jak groszek, ciecierzyca, fasola, soczewica. Są one źródłem witamin, błonnika, a także wartościowego białka. W pudełkach z dietą wegańską z naszego warszawskiego cateringu znajdziesz także smaczne pieczywo, makaron i ryż, napoje roślinne zamiast mleka, orzechy, nasiona, kiełki. W niektórych daniach stosować można także tofu.
Z nami Ci się uda
Rygorystyczne zasady diety wegańskiej sprawiają, że samodzielne jej stosowanie może być trudne i czasochłonne. Zwłaszcza osoby początkujące mogą mieć ogromny problem ze skomponowaniem dań na każdy dzień tak, by dostarczały optymalną ilość kalorii, witamin i minerałów. Współpracując z nami, masz gwarancję, że składniki i kompozycja posiłków zapewnią Ci pełnię składników odżywczych oraz moc energii do działania. Warto skorzystać z diety wegańskiej z przyczyn zdrowotnych. Pudełkowa dieta wegańska wspiera zapobieganie powstania wielu chorób, zwłaszcza tzw. cywilizacyjnych i przyczynia się do spadku wagi, sprzyja obniżeniu cholesterolu, zmniejszeniu ciśnienia krwi, obniża ryzyko zachorowania na cukrzycę. Dieta wegańska obniża zapadalność na choroby nowotworowe i przewlekłe. Jest też bardzo etyczna.
Dobre dla zdrowia i środowiska
Zwolennikami diety wegańskiej są nie tylko ekolodzy czy osoby, które nie chcą krzywdzić zwierząt. To doskonały wybór dla wszystkich, którzy pragną prowadzić zdrowy, ekologiczny styl życia oraz chcą schudnąć czy poprawić stan swojego zdrowia. Catering wegański pakowany jest w eko pudełka i dostarczany do Twojego domu czy biura. Oszczędzaj więc cenny czas i zamiast gotować, spędź go z rodziną lub oddając się swojemu hobby. Nasi kucharze przygotują dla Ciebie 5 posiłków dziennie o wybranej ilości kalorii. Na terenie Warszawy dowóz diety wegańskiej jest bezpłatny.