x

15% zniżki na wszystkie diety z kodem rabatowym start15

Dieta semiwegetariańska Warszawa

Dieta semiwegetariańska

Semiwegetarianizm – czyli połączenie najlepszych produktów roślinnych oraz mięsnych

Chcesz ograniczać ilość produktów mięsnych w swojej diecie i postawić na wysokiej jakości produkty, z certyfikatami ekologicznymi od sprawdzonych producentów? Więc nasze zdrowe posiłki, oparte o założenia diety semiwegetariańskiej są jak najbardziej dla Ciebie!

Dieta semiwegetariańska zakłada ograniczenie stosowanie mięsa, szczególnie czerwonego (wołowego i wieprzowego), dopuszcza zaś spożywanie mięsa białego (drobiu bądź ryb). W posiłkach można używać nabiał, jajka i miód.

Dobre dla zdrowia i środowiska

Ograniczenie spożywania mięsa oraz zwiększenie spożycia warzyw, owoców i produktów strączkowych niewątpliwie korzystnie wpływa na nasze zdrowie. Przyczynia się między innymi do obniżenia poziomu cholesterolu we krwi, redukcji masy ciała czy oczyszczenia całego organizmu.

Semiwegetarianizm to także korzystny wpływ na środowisko. Pozwala ograniczyć ślad węglowy naszych posiłków dzięki wykluczeniu z diety czerwonego mięsa.

5 zbilansowanych posiłków dziennie

Z kodem start15 dieta semiwegetariańska zaczyna się już od 78,2 zł za dzień!

PRZYKŁADOWE MENU

Śniadanie
Naleśniki owsiane z borówka i jogurtem
II Śniadanie
Koktajl owocowy
Obiad
Mussaka wege
Podwieczorek
Ciasteczka owsiane z orzechami i malinami
Kolacja
Stir fry z kurczaka z warzywami i z makaronem ryżowym

ZAMÓW
Szukasz diety, która nie tylko pysznie smakuje, ale także dostarcza wartościowych składników pożywienia? Pudełkowa dieta semiwegetariańska w Warszawie przygotowywana jest codziennie i dostarczana klientom pod same drzwi domów, mieszkań i biur. Jest nie tylko smaczna, ale także ekologiczna, odpowiednia dla osób w każdym wieku. Gotowa dieta semiwegetariańska pozwoli Ci odkrywać nowe smaki, ale także umożliwi spędzanie więcej czasu z rodziną, na rozwijaniu pasji bez konieczności gotowania i zmywania.
Semiwegetarianizm — co to za dieta?
Semiwegetarianizm to harmonijne połączenie najlepszych produktów roślinnych oraz mięsnych. Chcesz ograniczać ilość produktów mięsnych w swojej diecie i postawić na wysokiej jakości produkty z certyfikatami ekologicznymi od sprawdzonych producentów? Nasze zdrowe posiłki oparte o założenia diety semiwegetariańskiej są jak najbardziej dla Ciebie!

Dieta semiwegetariańska zakłada ograniczenie stosowania mięsa, szczególnie czerwonego (wołowego i wieprzowego), dopuszcza zaś spożywanie mięsa białego (drobiu bądź ryb). W posiłkach można używać nabiału, jajek i miodu, więc nie jest tak restrykcyjna, jak wegetariańska czy wegańska, ale oddziałuje pozytywnie na zdrowie, wagę ciała, samopoczucie oraz na środowisko. Semiwegetarianizm pozwala ograniczyć ślad węglowy pozostający w procesie przygotowywania naszych posiłków dzięki wykluczeniu z diety czerwonego mięsa. Hodowla dużych zwierząt na mięso przyczynia się bowiem do niszczenia planety i powoduje nadmierne zużycie pitnej wody. Dieta semiwegetariańska jest więc rozwiązaniem dla osób, które jeść chcą smacznie, a przy tym myślą o przyszłości w sposób proekologiczny.
Dieta semiwegetariańska dobra dla zdrowia
Ograniczenie spożywania mięsa oraz zwiększenie spożycia warzyw, owoców i produktów strączkowych niewątpliwie korzystnie wpływa na nasze zdrowie. Przyczynia się między innymi do obniżenia poziomu cholesterolu we krwi, redukcji masy ciała czy oczyszczenia całego organizmu. Dieta semiwegetariańska zapobiega otyłości, ponieważ jest mniej kaloryczna od diety, która zawiera duże ilości mięsa czerwonego. Dlatego też dania mają sporą objętość, są sycące, ale dostarczają tyle kalorii, ile powinno znajdować się w śniadaniu, obiedzie czy kolacji osoby dbającej o linię. Semiwegetarianizm zapobiega niedoborom składników pokarmowych, dostarcza witaminę B12, jod, witaminę D, a także jest źródłem cynku, kwasów omega-3 i innych składników odżywczych. Semiwegetariańska dieta, kiedy jest przygotowana tak, jak nasza, czyli pod okiem dietetyka, nie naraża na anemię oraz niedożywienie. Dieta semiwegetariańska w pudełkach dostarcza odpowiedniej ilości pełnowartościowego białka, węglowodanów, tłuszczu. Jest bogata w przeciwutleniacze, enzymy, witaminy oraz błonnik. Jedząc dania semiwegetariańskie z naszego warszawskiego cateringu, szybko poczujesz lekkość i przypływ energii, zaczniesz kontrolować swoją wagę i poznasz całą gamę smaków.
Dieta semiwege — pudełka z dostawą w Warszawie
Chcesz spróbować semiwegetarianizmu? Zaufaj specjalistom — dietetykowi i doświadczonym kucharzom z naszego cateringu. W Warszawie codziennie przygotujemy dla Ciebie i Twojej rodziny pudełka pełne smakowitych dań ze świeżych produktów i przywieziemy je pod wskazany adres. Nie musisz już chodzić na zakupy, gotować, zmywać naczyń — wystarczy, że wyjmiesz danie na talerz i podgrzejesz je. Nasze pudełka są ekologiczne, biodegradowalne, dlatego ograniczysz też wyrzucanie plastiku!