x

15% zniżki na wszystkie diety z kodem rabatowym start15

Dieta fleksitariańska Warszawa, dieta flexi

Dieta fleksitariańska

Bądź flexi i żyj zdrowo!

Jeśli lubisz od czasu do czasu zjeść dania mięsne i jednocześnie korzystać z zalet wegetarianizmu to nasza propozycja diety fleksitariańskiej jest dla Ciebie. Wprowadzaj zdrowe nawyki żywieniowe i bądź fit. Ograniczając spożycie mięsa chronisz również cenne zasoby naszej planety!


Zalety diety fleksitariańskiej

Posiłki fleksitarianiskie bazują na produktach roślinnych, jednak od czasu do czasu dopuszczalne jest spożywanie mięsa i ryb. Przejście na dietę fleksitariańską przynosi wiele korzyści, a przy tym nie wymaga przestrzegania wielu restrykcyjnych zasad, jak na przykład w przypadku weganizmu.

Dlaczego warto być flexi

Dieta fleksitariańska pomaga chronić się przed chorobami cywilizacyjnymi - układu krążenia, cukrzycą czy nowotworami. Dobrze dobrana oraz konsekwentnie stosowana wpływa na obniżenie masy ciała.

Stosując naszą dietę, przygotowaną przez dietetyka masz pewność dostarczenia swojemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

5 zbilansowanych posiłków dziennie

Z kodem start15 dieta fleksitariańska zaczyna się już od 76,5 zł za dzień!

PRZYKŁADOWE MENU

Śniadanie
Jaglanka z truskawkami i cynamonem na mleku sojowym
II Śniadanie
Guacamole
Obiad
Fritatta z kurczakiem i pomidorami
Podwieczorek
Mus mango-marakuja z chia
Kolacja
Indyjska zupa Dhal z plackami z ciecierzycy

ZAMÓW
Jeśli lubisz od czasu do czasu zjeść dania mięsne i jednocześnie czerpać z zalet wegetarianizmu to nasza propozycja diety fleksitariańskiej jest dla Ciebie wyjątkowo korzystna. Wprowadzaj zdrowe nawyki żywieniowe i bądź fit. Ograniczając spożycie mięsa, chronisz również cenne zasoby naszej planety!
Zalety diety fleksitariańskiej
Dieta fleksi to doskonałe rozwiązanie dla osób, które lubią jeść mięso, ale chcą ograniczyć jego spożycie. To także świetne dania dla tych, którzy wciąż nie zdecydowali, czy chcą przejść całkowicie na dietę wegetariańską, czy to coś dla nich i czy na pewno dania z produktów roślinnych im w zupełności wystarczają i odpowiadają. Posiłki fleksitariańskie z diety pudełkowej bazują na produktach roślinnych, jednak od czasu do czasu dopuszczalne jest spożywanie mięsa i ryb. Przejście na dietę fleksitariańską przynosi wiele korzyści, a przy tym nie wymaga przestrzegania licznych restrykcyjnych zasad, jak na przykład w przypadku weganizmu.
Dlaczego warto być diecie flexi?
Zbyt częste spożycie mięsa wcale nie służy zdrowiu. Owszem, mięso dostarcza cennego białka, witaminy B12 czy żelaza, ale dania z wielu roślin, zwłaszcza strączkowych, są równie wartościowe. Naprawdę warto rozważyć zmianę nawyków na korzyść dań bez mięsa! Szybko odczujesz pozytywne działanie takiego sposobu odżywiania. Dieta fleksitariańska pomaga chronić się przed chorobami cywilizacyjnymi: zaburzeniami układu krążenia, cukrzycą czy nowotworami. Dobrze dobrana oraz konsekwentnie stosowana wpływa na obniżenie masy ciała. Stosując naszą dietę przygotowaną przez dietetyka, masz pewność dostarczenia swojemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych.
Catering dietetyczny fleksitariański
Dieta pudełkowa fleksitariańska, którą przygotowujemy i rozwozimy w Warszawie, to 5 zbilansowanych posiłków dziennie. Menu jest sporządzane w porozumieniu ze specjalistą, dietetykiem i doskonałymi kucharzami, którzy mają ogromne doświadczenie w przygotowywaniu dań wege i właśnie flexi. Dieta fleksitariańska pudełkowa jest więc przemyślana, zbilansowana, a wszystkie dania świeże, ładnie podane i zapakowane w eko pudełka, które rozkładają się w środowisku, a nie zalegają na wysypisku śmieci jak ich plastikowe odpowiedniki. Nasz catering dietetyczny flexi to propozycja dla mieszkańców Warszawy i okolic, bo do nich dowozimy codziennie torby z daniami na każdą porę dnia. Dieta flexi jest odpowiednia dla osób dorosłych i młodzieży, a korzystanie z niej nie tylko otwiera nowy świat doznań kulinarnych, ale także uświadamia, że można jeść smacznie, zdrowo i ograniczając spożycie mięsa.
Dieta fleksitariańska z dostawą do domu
Dieta fleksi pudełkowa z dostawą w Warszawie jest propozycją dla miłośników ciekawych smaków i osób zapracowanych. Dostępna jest w wielu wersjach kaloryczności, od diety odchudzającej, po gwarantującą optymalną ilość kalorii dla osób aktywnych. Stosując dietę flexi schudniesz, utrzymasz wymarzoną sylwetkę albo zapewnisz sobie zbilansowane menu na każdy dzień, które doda Ci energii do pokonywania wszelkich codziennych trudności. Wszystkie nasza dania są przygotowywane ze świeżych produktów, pakowane hermetycznie i przewożone w dostosowanych do tego samochodach. Codziennie otrzymasz posiłki, które wystarczy przełożyć na talerz lub podgrzać. Fleksitarianizm jest stylem życia dla każdego!