x

15% zniżki na wszystkie diety z kodem rabatowym start15

Dieta pudełkowa i catering dla dziecka Warszawa

Dieta dla juniora

Dobra dieta dla Twojego dziecka

Doskonale wiesz, że zróżnicowana i właściwie skomponowana dieta to mocne wsparcie zdrowego rozwoju Twojego dziecka. Nie masz już pomysłów na posiłki, które będą zdrowe, zróżnicowane i jednocześnie posmakują Twoim dzieciom? Mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie!


Pomagamy i ułatwiamy!

Nasze gotowe zestawy dań ułatwią Ci życie bez różnicy czy będziesz serwował(a) je w domu czy przygotowywał(a) posiłek do szkoły. Zawsze oszczędzasz czas, nie musisz codziennie robić zakupów i masz gwarancję, że danie Twojego dziecka zawiera świeże i doskonałej jakości eko produkty.

Zdrowe nawyki od małego

Nasz jadłospis układają wykwalifikowani dietetycy, którzy doskonale wiedzą, co młody organizm potrzebuje do prawidłowego rozwoju.

W naszych posiłkach ograniczamy ilość mięsa na rzecz zdrowych, ekologicznych produktów pochodzenia roślinnego. My wiemy jak przekonać Twoje dziecko do tego co zdrowe i dobre!

5 zbilansowanych posiłków dziennie
WKRÓTCE DOSTĘPNA
Catering dla dziecka jest świetnym rozwiązaniem, zwłaszcza kiedy cała rodzina korzysta z eko diety w pudełkach! Nie musisz już układać zdrowego menu dla swojego dziecka, możesz skorzystać z naszego doświadczenia w komponowaniu jadłospisu i z umiejętności kucharzy, dla których gotowanie wegetariańskich dań to codzienności. Zdrowa dieta dla dziecka dostępna jest w Warszawie w postaci gotowego pakietu dań z dostawą pod wskazany adres.
Dobra dieta dla Twojego dziecka
Doskonale wiesz, że zróżnicowana i właściwie skomponowana dieta to mocne wsparcie zdrowego rozwoju Twojego dziecka. To, co je Twoje dziecko, bezpośrednio wpływa na jego samopoczucie fizyczne, możliwości intelektualne, ale także wytwarza nawyki, które pozostaną dla malucha ważne zawsze, także wtedy, kiedy zacznie samodzielnie gotować. Nie masz już pomysłów na posiłki, które będą zdrowe, zróżnicowane i jednocześnie posmakują Twoim dzieciom? Mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie!
Pomagamy i ułatwiamy!
Nasze gotowe zestawy dań ułatwią Ci życie! Nie ma różnicy, czy będziesz serwować je w domu, czy wręczać pudełko jako posiłek do szkoły. Zawsze oszczędzasz czas, nie musisz codziennie robić zakupów i masz gwarancję, że danie Twojego dziecka zawiera świeże i doskonałej jakości eko produkty. Warszawski catering dietetyczny dla dzieci to dania, które są smaczne i akceptowane nawet przez niejadków. Wiele dzieci jest ciekawych smaków i chętnie zabiera ze sobą ekologiczne pudełka do szkoły zamiast tradycyjnego lunch boxa. I co najważniejsze: dieta pudełkowa dla dzieci to więcej czasu na wspólne, rodzinne zabawy. Nie spędzaj dnia w kuchni. Dieta wegetariańska dla dzieci z warszawskiego cateringu to najlepsza inwestycja w zdrowie całej rodziny.
Zdrowe nawyki od małego
Nasz jadłospis układają wykwalifikowani dietetycy, którzy doskonale wiedzą, czego młody organizm potrzebuje do prawidłowego rozwoju. W naszych posiłkach ograniczamy ilość mięsa na rzecz zdrowych, ekologicznych produktów pochodzenia roślinnego. Twoje dziecko zacznie sięgać po produkty takie, jak warzywa, owoce, kasze, makarony, pełnoziarniste pieczywo i nabiał, a przestanie zajadać głód słonymi czy słodkimi, niezdrowymi przekąskami. Gwarantujemy, że przez cały dzień maluch będzie czuł się najedzony, będzie miał mnóstwo energii i pozna smaki, które go zachwycą. Dieta pudełkowa dla dziecka, którą możesz zamówić w Warszawie, to codziennie nowe, smaczne posiłki, dlatego dania nigdy się nie nudzą. My wiemy jak przekonać Twoje dziecko do tego, co zdrowe i dobre!
Jak zamówić catering dla dziecka w Warszawie?
Nie ma nic prostszego niż gotowa dieta wegetariańska u dzieci. Zamawiasz posiłki na określone dni, wybierasz wartość kaloryczną i codziennie do Twojego domu czy biura otrzymasz dania na cały dzień. Każde pudełko pakowane jest osobno i hermetycznie, dlatego Twoje dziecko może je zabrać do szkoły i zjeść na przerwie! Dania wystarczy przełożyć na talerz, niektóre podgrzać, można je także zjeść prosto z eko pudełka. Nie chcesz, żeby Twoje dziecko zupełnie rezygnowało z mięsa? Możesz gotować dowolne dania w weekendy albo uzupełnić wege obiad dla dziecka o dowolny mięsny składnik. Nasz warszawski catering to nie tylko zdrowa dieta dla dziecka, ale także dla całej rodziny. Każdy znajdzie w naszej ofercie dietę dla siebie.