x

15% zniżki na wszystkie diety z kodem rabatowym start15

Jak działamy?

1. Wybór diety

U nas możesz skorzystać z pełnej palety diet wegetariańskich - od polecanej początkującym „roślinożercom” fleksikariańskiej, z niewielkim dodatkiem produktów mięsnych aż do wegańskiej, opartej wyłącznie na składnikach pochodzenia roślinnego.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w wyborze odpowiedniego dla Ciebie rozwiązania - zawsze możesz bezpłatnie skonsultować się z naszym dietetykiem. Nasz specjalista na podstawie wywiadu doradzi Ci wybór optymalnej diety, uwzględniającej Twoje potrzeby.

Nasz kurier dostarczy Ci pięć świeżych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie posiłków, umieszczonych w ekologicznych opakowaniach: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Z nami bez wysiłku zdrowo się odżywiasz i dbasz o swoją sylwetkę!

2. Składanie zamówień

Wybraną dietę wygodnie możesz wygodnie zamówić na naszej stronie lub telefonicznie. Po maksymalnie 48h od złożenia zamówienia nasz dostawca przekaże Ci Twój pierwszy zestaw posiłków. Swoje zamówienia możesz opłacić przelewem lub kartą korzystając z bezpiecznego, szyfrowanego połączenia.

ZAMÓW DIETĘ TERAZ!

3. Zawsze darmowa dostawa

Przygotujemy dla Ciebie zdrowe i smaczne dania z dostawą bezpośrednio do Twojego domu lub biura. Zamówienia dostarczamy 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty. Dostawy weekendowe dostarczamy w sobotę - otrzymasz catering na sobotę oraz na niedzielę.

ZOBACZ GDZIE DOWOZIMY

4. Zgodność z naturą

Szczególną uwagę przykładamy do składników, z których przygotowujemy diety. Wybieramy tylko sprawdzone produkty. Nasi kucharze nie używają konserwantów i sztucznych ulepszaczy, a jedynie naturalne przyprawy i świeże zioła. Korzystamy wyłącznie z lokalnych dostawców, od których kupujemy certyfikowaną, ekologiczną żywność.

Dbamy również o materiały, których używamy do transportu - stosujemy szklane naczynia, nasze torby są płócienne lub wykonane z papieru pozbawionego szkodliwych dla natury substancji. Stawiamy na ekologię i maksymalną przyjazność stosowanych rozwiązań dla środowiska.